Hakkımızda1995 yılında başladığımız oto elektronik ve oto elektrik servis hizmetlerimiz, 2003 yılında Nilser Oto Elektronik olarak devam etmektedir. 17 yıllık tecrübemiz ile otomotiv sektöründe ihtiyaç duyulan bu alanda kaliteli hizmeti esas edinmiştir.

 

Oto elektronik ve oto elektrik konusunda sayısız otomobile yedek parça ve servis hizmeti sağlayarak hızla büyüyen firmamız, MERCEDES, BMW, AUDI, PORCSHE, VOLVO, WOLKSWAGEN, HONDA, TOYOTA, OPEL, FORD, SKODA, HYUNDAI, MAZDA, NISSAN, SEAT, KIA, CITROEN, PEUGEOT, RENAULT, TOFAŞ-FIAT marka otomobillere, Chiptonik, Digital Gösterge, Beyin Test İşlemleri ve Oto Beyin işlemlerine, yedek parça ve servis hizmeti sağlamaktadır.

Günümüz şartlarında otomobillerin elektronik ve elektrik arıza ve servis işlemleri çok yüksek fiyatlar ile yapılmaktadır. Nilser Oto Elektronik, ürünleri ve kaliteyi esas edinmiş servis hizmetlerini uygun fiyatlar ile otomobil kullanıcılarına ve oto servislerine sunmaktadır.

Bursa'da Beşevler Sanayi Sitesi ve Beşyol Sanayi Sitesi'ndeki servis merkezlerine gelerek, satış ve satış sonrası servis desteğiyle kaliteli hizmet ayrıcalığına sahip olun.

Nilser Oto Elektronik

İletişim

Üçevler Mah. 82. Sok. No:1/I/1/H Çalı Yolu Otopazarı, Mavicin Dükkanları Nilüfer/BURSA
Telefon:+90 224 443 73 93
Gsm:+90 533 310 49 59
Fax:+90 224 443 73 93
E-mail: bilgi@nilserelektronik.com

Hizmetlerimiz

CHIP TUNING CHIP TUNING NEDİR? Modern enjeksiyonlu araçlar da motor, ECU (Engine Control Unit) adı verilen bir par
BEYİN TEST İŞLEMLERİ Teknolojinin getirdiği yenilikleri günümüzde üretilen bütün otomobillerde gö
DİJİTAL GÖSTERGE Günümüz teknolojisinde yaygın olarak kullanılan, daha çok modern ve elektronik donanımlı
Diğer Hizmetlerimiz