OTO BEYİN TAMİRİ

Nilser Elektronik, beyin tamirinde garantili ürün ve profesyonel kadrosu ile kaliteli servis hizmetiyla tanışmanız için servislerimize beklemekteyiz.

Nilser Elektronik; MERCEDES, BMW, AUDI, PORCSHE, VOLVO, WOLKSWAGEN, HONDA, TOYOTA, OPEL, FORD, SKODA, HYUNDAI, MAZDA, NISSAN, SEAT, KIA, CITROEN, PEUGEOT, RENAULT, TOFAŞ-FIAT marka otomobillere ait, motor beyni (ecu), şanzuman beyni, abs beyni, airbag beyni, mazot pompa beyinleri, silecek beyinleri, sıfır-çıkma ürünlerinin tedariki ile birlikte, servis ve tamir hizmeti sunmaktadır.

İşinde uzman, tecrübeli personellerimizin araçlarda titiz incelemeleri ve test işlemlerinden sonra tüm sistemler analiz edilir. Analizler sonucunda arızalı parçaya uygulanacak olan servis (tamir, yazılım) işlemi araç sahibine bilgi verilecek onay alınır. Araç sahibinin onayı ile servis işlemi titizlik gerçekleştirilir.

Araçlarda uygulanan servis işlemleri zorlu test aşamalarına geçmemizi sağlayarak, gerek bilgisayarlı ortamda, gerek araçların hareket halindeyken detaylı ve zorlu test işlemlerine tabi tutulur. Zorlu test işlemlerine tabi tutulan araçlar, test işlemlerinden %100 olarak olumlu sonuç verdikten sonra müşteriye güvenle teslim edilir.


ONARIMINI YAPTIĞIMIZ BEYİNLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN;

# MOTOR BEYNİ TAMİRİ (ELEKTRONİK KONTROL ÜNİTİLERİ)
# ABS BEYİN TAMİRİ

# ŞANZIMAN BEYNİ YARIOTOMATİK EASY TRONIC BEYİN TAMİRİ
# MAZOT POMPA BEYİN TAMİRİ
# YOL BİLGİLSAYARI TAMİRİ
# SİLECEK BEYİNLERİ TAMİRİ
# AİRBAG BEYİN TAMİRİ

Galeri

Ürünlerimiz

PEUGEOT - CITROEN ABS BEYNİ PEUGEOT - CITROEN

Fiyat: 0.00
FIAT MOTOR BEYNİ FIAT

Fiyat: 0.00
RENAULT ABS BEYNİ RENAULT

Fiyat: 0.00
Diğer Ürünlerimiz

Hakkımızda

1995 yılında başladığımız oto elektronik ve oto elektrik servis hizmetlerimiz, 2003 yılında Nilser Oto Elektronik olarak devam etmektedir. 17 yıllık tecrübemiz ile otomotiv sektöründe i

Devamını Oku