BEYİN TEST İŞLEMLERİ

Teknolojinin getirdiği yenilikleri günümüzde üretilen bütün otomobillerde görmekteyiz. Sensörler ve beyinler üzerine kurulu tüm bu sistemler araç sahiplerine mükemmel kolaylık ve konfor sağlamaktadır.

Elektronik devreler zerine kurulmuş otomobiller, zaman içerisinde kullanımdan, kazalardan ve doğal (su, toz, ısınma, yanma, v.b) nedenlerden dolayı bozulabilir ve aracınıza ciddi sorunlar çıkartabilecek hatalara neden olabilir.

Araçlar üzerinde bulunan tüm elektronik işlemlerin çalışma durumlarını, arızalarını kontrol edebilirsiniz. Zamanında yapılan test işlemleri aracınızın daha fazla sorunla karşılaşmasını engeller ve sizleri daha büyük maddi zararlardan kurtarır.

Nilser Elektronik; son teknoloji cihaz, ekipman ve orjinal yazılımları ile tüm marka ve model araçlarınızın beyinler üzerinde test işlemlerini titizlik ile yapmaktadır.

Sizide Nilser Elektronik ayrıcalığını yaşamak, kaliteli ve garantili hizmet ile tanışmak için servis merkezlerimize bekliyoruz.

Ürünlerimiz

VOLKSWAGEN GÖSTERGE PANELİ VOLKSWAGEN

Fiyat: 0.00
RENAULT MOTOR BEYNİ RENAULT

Fiyat: 0.00
FIAT MOTOR BEYNİ FIAT

Fiyat: 0.00
Diğer Ürünlerimiz

Hakkımızda

1995 yılında başladığımız oto elektronik ve oto elektrik servis hizmetlerimiz, 2003 yılında Nilser Oto Elektronik olarak devam etmektedir. 17 yıllık tecrübemiz ile otomotiv sektöründe i

Devamını Oku